Дачний переїзд в Києві та Київській області: розбирання-збирання меблів, перевезення речей на дачу за місто

 

Вам потрібно перевезти речі на дачу?

Компанія «Солютам» організує швидке і акуратне перевезення по Києву та Київській області.

Дачний переїзд пройде всього за день!

Все, що Вам потрібно зробити – це замовити дачний переїзд із Києва по телефону. Після чого проведемо оцінку майбутньої роботи.

У той же день прибудуть вантажники, щоб розібрати і зібрати меблі для дачі. Кожна річ поміщається в певний тип пакувального матеріалу, який гарантує збереження і безпеку під час перевезення речей на дачу.

Вантажоперевезення на дачу здійснюються сучасними автомобілями, обладнаними надійною фіксацією вантажу.

У призначений день усі речі будуть доставлені, зібрані і розставлені на новому місці.

{}

  Зв'язатись з нами X  Послуги переїзду на дачу включають:

  • Оцінка переїзду. Щоб оперативно перевезти меблі на дачу, слід розрахувати кількість і тип потрібного пакувального матеріалу. Також необхідно вибрати оптимальний автомобіль з автопарку. І, звичайно ж, слід визначити, скільки робочих рук потребують перевезення та збирання меблів для дачі. Вартість послуги – 200 грн. Але якщо ви скористуєтесь нашими послугами, то ми проведемо оцінку дачного переїзду безкоштовно.
  • Підготовка речей для делікатного переїзду. У етап входить розбирання-збирання меблів, пакування, навантаження і розвантаження речей, надійна фіксація вантажу.
  • Дачний переїзд в Києві та області автомобілями компанії. Можливий заміський переїзд на дачу в містах: Бровари, Боярка, Ірпінь, Буча, Вишгород, Бориспіль, Вишневе і ін.
  • Облаштування інтер’єру. Дачні перевезення включають не тільки розбирання, доставку і складання меблів, але також підготовку дачі до комфортного повноцінного життя. Від розстановки дивана і крісел – до розвішування штор і прибирання пакувального матеріалу. Про все можна домовитися.

  Ми постараємося зробити все, щоб Ваш переїзд на дачу з Києва пройшов швидко і комфортно.


  Схема виконання робіт


  1. Оцінка
  Оцінка майбутньої роботи, складання кошторису, укладання договору

  2. Розбирання
  Розбирання меблів, упаковка, косметичне прибирання за потребою

  3. Завантаження
  Завантаження у транспорт

  4. Перевезення
  Перевезення, доставка речей на поверх при переїзді, розпакування та збирання меблів

  5. Приймання
  Приймання роботи клієнтом

  Чому замовити машину для перевезення вантажу на дачу в Києві Вам варто саме у нас?

  • Сучасний автопарк. Перевезення речей на дачу здійснюється за допомогою надійних автомобілів. Можливе перевезення вантажу в заміську ділянку вагою до 10-ти тонн. Наша техніка завжди справна і готова для виїзду.
  • Бездоганна пунктуальність. Машина подається в точно узгоджений час і ні хвилиною пізніше. Якщо Вас цікавить терміновий переїзд на дачу – телефонуйте прямо зараз. Організуємо доставку в максимально стислі терміни.
  • Великі відстані. З легкістю можна здійснити переїзд на дачу в інше місто, село, селище. З нашою допомогою перевезення речей нагадує звичайну туристичну поїздку.

  Як організувати недорогий переїзд на дачу в Київській області?

  Компанія «Солютам» надає можливості для економії.

  Вартість переїзду на дачу може зменшитися, якщо Ви:

  • Самостійно упакуєте речі належним чином;
  • Самі винесете всі меблі під завантаження, або ж зробите розвантаження на дачі;
  • Порадите нас друзям і сусідам, і тим самим отримаєте знижку «за обсяг»;

  Ми постараємося піти на зустріч, щоб можна було організувати переїзд на дачу недорого.

  Переконайтеся, що дачний переїзд дешево – це реально. Компанія «Солютам» здійснить перевезення швидко, акуратно і професійно.


  Про нас говорять

  Юлия Повх

  Юлия Повх

  Рекомендую. Связалась в Вайбере, скинула фото масштаба работ для оценки. Из Ирпеня в Киев с беговой дорожкой, шкафом, который нужно разбирать и огромным количеством вещей посчитали на 4000 грн. Приехали ровно в запланированное время , ровно в 10 утра. Грузчики вежливые, упаковывают быстро, с инструментами для сбора-разбора мебели, для переноса груза. В масках были. В итоге посчитали на 4-6 часов, в это время вложились, заплатила даже дешевле (!) просчета, 3500 грн. Оплата возможна и наличкой и на карту. Очень рекомендую. Небольшой нюанс – грузчики курят и даже на вещах слышно, но думаю, что это у любой компании может быть.

  BELOIL SYSTEM

  BELOIL SYSTEM

  Гарний сервіс, перевозили офіс. Нарікань немає, все гарно запаковали, доставили, розвантажили ще й занесли. Навіть квіти вціліли.

  Анатолий Смичик

  Анатолий Смичик

  Доброго дня! На днях потрібно було перевезти всі меблі з одного офіса в інший. Знайомив порадив звернутись в компанію СОЛЮТАМ™ так як користувався їхніми послугами для переїзду в нову квартиру і був дуже задоволенний якістю роботи. Я вирішив не шукати варіанти в інтернеті, а просто скористатись порадую знайомого за що ні разу не пожалів! Дійсно все на вищому рівні! За 4 години всі меблі(в офісі працює 10 чоловік) були зібрані, акуратно зложені зі всіма захисними матеріалами і перевезені та розставленні по місцях в новий офіс! Дякую за професіоналіз і не кусючі ціни!) Як буде потреба в перевезенні вантажу обов’язково звернусь ще раз в цю компанію!

  Mila Kruk

  Mila Kruk

  Положительные: Качество, Отношение к клиентам, Профессионализм, Цена/качество. Впервые переезжала в новую квартиру не своими силами. Выбрала Salutam по отзывам в Гугл. Это был самый комфортны из моих 7 переездов. Мне быстро перезвонили, договорились о дате негабаритные вещи я скинула в формате фото с размерами, чтобы не было сюрпризов для грузчиков (вещей было больше чем на фото, конечно же). За день до переезда логист отдельно позвонил для подтверждения времени. Вежливые, аккуратно и быстро все вынесли-занесли. Машина была большая, все итак бы влезло, можно было не мерять). Всё доехало в целости. Было приятно иметь с вами дело. Не понимаю, почему я раньше сама эти коробки таскала 😀


  Чому Вам варто замовити послуги з перевезення вантажів на дачу у нас?

  • Професійна команда. В нашій команді працюють вантажники, водії, спеціалісти з меблів. Великий склад майстрів дозволяє організовувати швидкі і безпечні перевезення на дачу по Києву і області.
  • Сучасний підхід. Наші вантажники для перевезення речей на дачу – майстри та фахівці з великим досвідом роботи і бездоганною репутацією. Ми розуміємо цінність Вашого часу. А тому переїзд на дачу з вантажниками відбувається без затримок.
  • Матеріальна відповідальність. Ми працюємо офіційно і за договором. Після оцінки складається підсумковий кошторис, після якого Ви і приймаєте рішення про співпрацю.

  Чекаємо Ваших заявок!