Будь вільним із Solutam! Будь вільним
із Solutam!
Переїзд -
це легко із Solutam!
Переїзд -
це легко
із Solutam!
Зберігання речей -
це надійно із Solutam!
Зберігання речей -
це надійно
із Solutam!
Замовте переїзд у зручний для Вас час

Замовити переїзд

  Мувінгова компанія «Солютам»

  Розумний і делікатний переїзд у Києві

  Коли за справу беруться професіонали, переїзд відбувається гладко та без проблем. Київська мувінгова фірма Solutam з радістю допоможе, якщо потрібно:

  Переїзд це легко

  Як оформити замовлення

  Ваш дзвінок

  Консультація фахівця та оцінка

  Розрахунок та підтвердження замовлення

  Виконання замовлення та оплата

  Як ми працюємо

  Про нас говорять

  Юлия Повх

  Юлия Повх

  Рекомендую. Связалась в Вайбере, скинула фото масштаба работ для оценки. Из Ирпеня в Киев с беговой дорожкой, шкафом, который нужно разбирать и огромным количеством вещей посчитали на 4000 грн. Приехали ровно в запланированное время , ровно в 10 утра. Грузчики вежливые, упаковывают быстро, с инструментами для сбора-разбора мебели, для переноса груза. В масках были. В итоге посчитали на 4-6 часов, в это время вложились, заплатила даже дешевле (!) просчета, 3500 грн. Оплата возможна и наличкой и на карту. Очень рекомендую. Небольшой нюанс – грузчики курят и даже на вещах слышно, но думаю, что это у любой компании может быть.

  BELOIL SYSTEM

  BELOIL SYSTEM

  Гарний сервіс, перевозили офіс. Нарікань немає, все гарно запаковали, доставили, розвантажили ще й занесли. Навіть квіти вціліли.

  Анатолий Смичик

  Анатолий Смичик

  Доброго дня! На днях потрібно було перевезти всі меблі з одного офіса в інший. Знайомив порадив звернутись в компанію СОЛЮТАМ™ так як користувався їхніми послугами для переїзду в нову квартиру і був дуже задоволенний якістю роботи. Я вирішив не шукати варіанти в інтернеті, а просто скористатись порадую знайомого за що ні разу не пожалів! Дійсно все на вищому рівні! За 4 години всі меблі(в офісі працює 10 чоловік) були зібрані, акуратно зложені зі всіма захисними матеріалами і перевезені та розставленні по місцях в новий офіс! Дякую за професіоналіз і не кусючі ціни!) Як буде потреба в перевезенні вантажу обов’язково звернусь ще раз в цю компанію!

  Mila Kruk

  Mila Kruk

  Положительные: Качество, Отношение к клиентам, Профессионализм, Цена/качество. Впервые переезжала в новую квартиру не своими силами. Выбрала Salutam по отзывам в Гугл. Это был самый комфортны из моих 7 переездов. Мне быстро перезвонили, договорились о дате негабаритные вещи я скинула в формате фото с размерами, чтобы не было сюрпризов для грузчиков (вещей было больше чем на фото, конечно же). За день до переезда логист отдельно позвонил для подтверждения времени. Вежливые, аккуратно и быстро все вынесли-занесли. Машина была большая, все итак бы влезло, можно было не мерять). Всё доехало в целости. Было приятно иметь с вами дело. Не понимаю, почему я раньше сама эти коробки таскала 😀

  Мувінгова компанія «Солютам»: організуємо швидкий і якісний переїзд в Києві.

  Коли за справу беруться професіонали, переїзд проходить гладко і без проблем. Київська мувінгова фірма Solutam з радістю Вам допоможе, якщо потрібно:

  •          переїхати на іншу квартиру;
  •          виїхати з речами за місто на дачу;
  •          перевезти велику компанію в нове офісне приміщення;

  Мувінгова компанія «Солютам» організує перевезення Ваших речей «під ключ». В нашій команді працюють досвідчені оцінювачі, вантажники, збирачі меблів, такелажники, водії. Наші майстри подібні саперам – працюють акуратно і професійно. У нашому пріоритеті – розумний переїзд. Результат досягається за рахунок грамотного планування, якісних пакувальних матеріалів, досвідченої команди.

  Мувінгові послуги включають:

  •          Оцінка переїзду. Правильне планування – головний секрет легкого і швидкого переїзду. Ви можете замовити оцінку окремою послугою. Або отримати безкоштовно, довіривши переїзд нашій мувінговій компанії.
  •          Робота збирача меблів. Делікатний мувінг починається з дбайливого ставлення до речей клієнта. Розбирання та збирання меблів здійснюється досвідченими збирачами, за плечима яких досвід роботи на меблевих фабриках столиці.
  •          Упаковка речей. Кількість пакувального матеріалу визначається на етапі оцінки. Професійна упаковка збереже Ваші речі від пошкоджень в процесі перевезення.
  •          Навантаження й розвантаження. Організація переїзду мувінговою компанією також включає роботу надійних вантажників. Багато поверховість і розміри речей не стануть перешкодою для своєчасного завантаження у вантажний автомобіль.
  •          Доставка на нове місце. У парку мувінгової фірми «Солютам» сучасні автомобілі, які здатні за раз перевезти вантаж вагою до декількох тонн. При необхідності використовуються авто з вантажопідйомністю до 10 тонн.
  •          Складання меблів, розстановка, прибирання. Мувінг в Києві під ключ – це про Solutam. На останньому етапі відбувається облаштування приміщення. Збираються меблі, прибираються залишки пакувального матеріалу, розставляються речі на новому місці.

  Мувінгова компанія Solutam в Києві: робимо свою роботу оперативно, акуратно, професійно

  Замовити мувінг можна в Печерському, Подільському, Солом’янському, Святошинському, Голосіївському, Оболонському, Шевченківському та інших районах столиці. Мувінг речей можливий на Лівий берег: у Дніпровський, Дарницький, Деснянський райони.
  Ви також можете замовити машину в мувінговій компанії по Київській області. В узгоджений час доставимо Ваші речі в Бориспіль, Бровари, Ірпінь, Бучу, Вишневе, Васильків.
  Організуємо переїзд різної складності на будь-які відстані!

  Чому Вам варто звернутися саме до нас?

  •          Комплексні послуги. Виконуємо переїзд від «А» до «Я». Якщо Вам потрібна надійна мувінгова компанія в Києві, то довіртеся сервісу «Солютам».
  •          Помірні ціни. З нашою допомогою можна замовити послугу переїзду в мувінговії фірмі недорого.
  •          Досвідчений персонал. Кожен фахівець виконує своє завдання. Збирачі займаються меблями, вантажники – навантаженням, водії – доставкою. Тільки так можна перевезти речі в установлені терміни.

  Мувінгові компанії Києва також пропонують комплексний переїзд – що ж відрізняє «Солютам» на столичному ринку послуг?

  Три причини довіритися нам:

  •          Робота по договору. Наша мувінгова компанія для переїзду укладає з Вами договір, в якому чітко приписується матеріальна відповідальність. Тільки так можна гарантувати дбайливість співробітників і бездоганне збереження Ваших речей.
  •          Дотримання термінів. Відстежувати завершення кожного етапу Ви зможете по хвилинній стрілці. Наші фахівці розуміють цінність Вашого часу, а тому не затягують роботу зайвої балаканиною і запізненнями. Замовлення виконується в точно узгоджені терміни.
  •          Особисті якості. Наші фахівці – надійні, сильні і здорові. Кожен співробітник компанії проходить медичне обстеження. Замовте мувінг по Києву у нас, про зроблений вибір Ви точно не пошкодуєте!

  Будьте впевнені, мувінгова компанія «Солютам» виправдає Ваші найвищі очікування.
  Чекаємо Ваших заявок!