Квартирний переїзд в Києві: перевеземо Ваші речі протягом одного дня «під ключ»

Квартирний переїзд може бути легким, швидким і недорогим.

У вас намічається переїзд? І виникає питання, як все пройде? Як упакувати шафу, як перевести холодильник … Довіртеся професіоналам – компанії «Солютам», яка виконає перевезення речей з квартири в квартиру швидко і комфортно.

Ви можете переїхати вже сьогодні!

З нашою допомогою квартирний переїзд в Києві не стане головним болем. Всі клопоти ми беремо на себе. Організація переїзду квартири включає оцінку майбутньої роботи, дбайливу упаковку, послуги вантажників і, зрозуміло, доставку речей на нове місце.

Перевезення домашніх речей з квартири буде виконано в точно обумовлені терміни. Після себе наші вантажники залишають повністю готову до проживання квартиру.

{}

  Зв'язатись з нами X  Чому довірити квартирний переїзд в Києві варто саме нам?

  • Підготовлений автопарк. Наші вантажні автомобілі для квартирного переїзду мають навантаження до 10-ти тонн – при необхідності можемо розібрати і перевезти всі меблі в будинку.. Надійна фіксація в транспорті забезпечить бездоганне збереження побутової техніки та інших Ваших речей.
  • Досвід і професіоналізм. Вантажники для квартирного переїзду сильні і досвідчені. Ви не помітите, як пройде Ваш переїзд. Наша компанія гарантує Вам максимально делікатний квартирний переїзд.
  • Матеріальна відповідальність. Після безкоштовної оцінки фахівця Вам нададуть підсумковий кошторис на квартирний переїзд. Залишиться тільки назвати потрібну дату переїзду і підкріпити свою впевненість у цілісності речей, підписавши відповідний договір.

  Переїжджаєте з квартири в квартиру? Доставимо до нового місця проживання будь-які Ваші речі:

  • Перевезення піаніно. Для нас музичні інструменти – улюблений вантаж, яким наші вантажники приділяють максимум уваги і турботи.
  • Перевезення холодильника та іншої побутової техніки. На професіоналізм фахівців не впливає кількість поверхів в будинку і наявність ліфта.
  • Перевезення меблів. Зборку і розборку диванів, шаф, ліжок проводять фахівці. Кожна деталь поміщається в відповідний пакувальний матеріал.
  • Перевезення цінних речей. Для нас кожна Ваша річ має цінність. А тому в Solutam використовують всі технічні та людські ресурси для швидкої і безпечної доставки.

  Замовте квартирний переїзд в Києві прямо зараз, щоб переконатися в правдивості наших слів.

  {}

  Як проходять вантажоперевезення по Києву при переїзді від Solutam?

  • Оцінка майбутньої роботи, складання кошторису, укладення договору;
  • Розкладання меблів, упаковка, косметичне прибирання в разі потреби;
  • Навантаження в транспорт;
  • Перевезення, доставка речей на поверх при переїзді, розпакування та зборка меблів;
  • Прийом роботи клієнтом;

  Квартирний переїзд з вантажниками здійснюється у всіх районах Києва. Будь-то Печерськ або Поділ, Святошино або Голосієво, Солом’янка або Оболонь.

  А також Лівий берег – Дарницький, Деснянський і Дніпровський райони.

  Ви також можете замовити заміський переїзд в Києві. Перевезти квартиру в Бучу, Ірпінь, Вишгород, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Боярку не складе нам ніяких труднощів!


  Схема виконання робіт


  1. Оцінка
  Оцінка майбутньої роботи, складання кошторису, укладання договору

  2. Розбирання
  Розбирання меблів, упаковка, косметичне прибирання за потребою

  3. Завантаження
  Завантаження у транспорт

  4. Перевезення
  Перевезення, доставка речей на поверх при переїзді, розпакування та збирання меблів

  5. Приймання
  Приймання роботи клієнтом

  Економний квартирний переїзд під ключ: як формується вартість?

  • Обсяг роботи, кількість необхідних співробітників;
  • Відстань переїзду – час зайнятості автомобіля, витрата палива;
  • Кількість пакувального і захисного матеріалу;

  Наші умови дозволяють організувати переїзд квартири недорого. Адже у нас не беруть плату за кожну подолану вантажниками сходинку.

  Ви не побачите незадоволених облич. Чи не почуєте нарікань на відсутність ліфта. Вам не доведеться чекати робочих з нескінченних перекурів.

  У нас Ви можете замовити переїзд недорого, не ризикуючи безпекою своїх речей. Квартирні переїзди в Києві – це наш профіль!


  Про нас говорять

  Юлия Повх

  Юлия Повх

  Рекомендую. Связалась в Вайбере, скинула фото масштаба работ для оценки. Из Ирпеня в Киев с беговой дорожкой, шкафом, который нужно разбирать и огромным количеством вещей посчитали на 4000 грн. Приехали ровно в запланированное время , ровно в 10 утра. Грузчики вежливые, упаковывают быстро, с инструментами для сбора-разбора мебели, для переноса груза. В масках были. В итоге посчитали на 4-6 часов, в это время вложились, заплатила даже дешевле (!) просчета, 3500 грн. Оплата возможна и наличкой и на карту. Очень рекомендую. Небольшой нюанс – грузчики курят и даже на вещах слышно, но думаю, что это у любой компании может быть.

  BELOIL SYSTEM

  BELOIL SYSTEM

  Гарний сервіс, перевозили офіс. Нарікань немає, все гарно запаковали, доставили, розвантажили ще й занесли. Навіть квіти вціліли.

  Анатолий Смичик

  Анатолий Смичик

  Доброго дня! На днях потрібно було перевезти всі меблі з одного офіса в інший. Знайомив порадив звернутись в компанію СОЛЮТАМ™ так як користувався їхніми послугами для переїзду в нову квартиру і був дуже задоволенний якістю роботи. Я вирішив не шукати варіанти в інтернеті, а просто скористатись порадую знайомого за що ні разу не пожалів! Дійсно все на вищому рівні! За 4 години всі меблі(в офісі працює 10 чоловік) були зібрані, акуратно зложені зі всіма захисними матеріалами і перевезені та розставленні по місцях в новий офіс! Дякую за професіоналіз і не кусючі ціни!) Як буде потреба в перевезенні вантажу обов’язково звернусь ще раз в цю компанію!

  Mila Kruk

  Mila Kruk

  Положительные: Качество, Отношение к клиентам, Профессионализм, Цена/качество. Впервые переезжала в новую квартиру не своими силами. Выбрала Salutam по отзывам в Гугл. Это был самый комфортны из моих 7 переездов. Мне быстро перезвонили, договорились о дате негабаритные вещи я скинула в формате фото с размерами, чтобы не было сюрпризов для грузчиков (вещей было больше чем на фото, конечно же). За день до переезда логист отдельно позвонил для подтверждения времени. Вежливые, аккуратно и быстро все вынесли-занесли. Машина была большая, все итак бы влезло, можно было не мерять). Всё доехало в целости. Было приятно иметь с вами дело. Не понимаю, почему я раньше сама эти коробки таскала 😀


  Що ще ми можемо запропонувати Вам?

  • Зручний час. Квартирне перевезення та зборка меблів здійснюється сім днів на тиждень.
  • Пунктуальність і порядність. З нами Ви можете планувати свій день. Машина для квартирного переїзду буде подана в точно узгоджений час.
  • Делікатність і оперативність. Наші фахівці працюють руками, а не язиком. Тому вантажне перевезення меблів при переїзді проходить швидко і професійно.

  Вам достатньо виділити час всього лише на один телефонний дзвінок.
  Всі інші труднощі переїзду з квартири в квартиру ми з радістю покладемо на свої міцні плечі.
  Довірте квартирний переїзд під ключ в Києві справжнім професіоналам. Компанія «Солютам» збереже не тільки Ваші речі, але також час і гроші.

  Чекаємо Ваших заявок!