Монтаж, демонтаж виставки в Києві: доставка виставки та встановлення обладнання, виставкових стендів.

У Києві, мабуть, найбільше виставок. І, на жаль, на виставку недостатньо просто приїхати зі своїми товарами або послугами. Потрібно розвантажити весь інвентар, обладнання, встановити рекламний реквізит в правильній послідовності і відповідно до задуму. Якщо Вам потрібна допомога в монтажних роботах на виставці, то сміливо звертайтеся в «Солютам».
А може бути Вас цікавить переїзд виставки в Києві з пункту А в пункт Б з усіма супутніми послугами? І це ми можемо організувати. В команді є вантажники, складальники меблів і різних конструкцій, водії, а головне – які знають свою справу оцінювачі. Які з радістю допоможуть оцінити вартість перевезення виставки ще до початку самих робіт.

{}

  Зв'язатись з нами X  Що може реалізувати компанія «Солютам»?

  • Переїзд виставки. Мувінг – наш основний вид діяльності, тому ми без проблем перевеземо всі речі з офісу на виставку, з виставки на іншу виставку або ж назад на склад.
  • Монтаж виставки. Збірка дерев’яних і металевих конструкцій, рекламних стендів, збірка столів – все це Ви можете довірити нам.
  • Демонтаж виставки. Зрозуміло, після завершення заходу потрібно розібрати виставку і перевезти устаткування. Ми завжди готові взятися і за цю роботу.

  Варто сказати, що перевезення виставки в Києві обійдеться Вам дешевше, якщо замовляти все в комплексі. Саме тому ми пропонуємо зв’язатися з нами будь-яким зручним способом прямо зараз і отримати інформацію по кінцевій сумі.


  Схема виконання робіт


  1. Оцінка
  Оцінка майбутньої роботи, складання кошторису, укладання договору

  2. Розбирання
  Розбирання меблів, упаковка, косметичне прибирання за потребою

  3. Завантаження
  Завантаження у транспорт

  4. Перевезення
  Перевезення, доставка речей на поверх при переїзді, розпакування та збирання меблів

  5. Приймання
  Приймання роботи клієнтом

  Чому перевезення виставки, монтаж і демонтаж виставкових стендів в Києві Вам варто довірити саме «Солютам»?

  • Робота, за яку нікому не соромно. Ми завжди намагаємося організувати перевезення виставки таким чином, щоб в наступний раз до нас знову звернулися. І немає причин робити виняток в цьому принципі для Вас. Машини приїжджають вчасно, вантажники і складальники працюють злагоджено, упаковка відбувається професійно – надійно, але в той же час без перевитрати матеріалів.
  • Повний комплекс послуг. Більше немає потреби шукати окремо вантажну машину для виставки, вантажників, збирачів стелажів. Все є в «Солютам». Потрібно перевезти невелику кількість речей? Тоді Вам підійде вантажний мікроавтобус до 1,5 тонн вантажопідйомності. Чи плануєте показати верстати, важке обладнання і як мінімум потрібні такелажники і машина з гідробортом? І це у нас є. А може бути є потреба акуратно перевезти картини, предмети мистецтва? Ніяких проблем. З «Солютам» будь-яка експозиція пройде на вищому рівні.
  • Вартість монтажних робіт у виставковому центрі. Ціна на перевезення, монтаж і демонтаж виставки в Києві залежить перш за все від кількості задіяних людей і техніки. А також від відстані між об’єктами і витраченим часом. Щоб дізнатися ціну перевезення на виставку саме у Вашому випадку, напишіть нам на пошту або в месенджери. Ми постараємося оперативно дізнатися всі подробиці і дати фінальну суму. Можемо Вас запевнити, що вона буде однією з найцікавіших не тільки в Києві, а й в регіоні.
  • Робота по Київській області та за її межами. Важливо відзначити, що привезти на виставку до Києва ми можемо не тільки місцеві компанії, але і фірми з Київської області та з усією України. Все обладнання може бути доставлено в «Міжнародний Виставковий Центр», «Експоцентр України», Chamber Plaza на базі ТПП, Klitschko EXPO, виставковий центр «АРТПРІЧАЛ», «КиївЕкспоПлаза» та інші виставкові простори.

  Про нас говорять

  Юлия Повх

  Юлия Повх

  Рекомендую. Связалась в Вайбере, скинула фото масштаба работ для оценки. Из Ирпеня в Киев с беговой дорожкой, шкафом, который нужно разбирать и огромным количеством вещей посчитали на 4000 грн. Приехали ровно в запланированное время , ровно в 10 утра. Грузчики вежливые, упаковывают быстро, с инструментами для сбора-разбора мебели, для переноса груза. В масках были. В итоге посчитали на 4-6 часов, в это время вложились, заплатила даже дешевле (!) просчета, 3500 грн. Оплата возможна и наличкой и на карту. Очень рекомендую. Небольшой нюанс – грузчики курят и даже на вещах слышно, но думаю, что это у любой компании может быть.

  BELOIL SYSTEM

  BELOIL SYSTEM

  Гарний сервіс, перевозили офіс. Нарікань немає, все гарно запаковали, доставили, розвантажили ще й занесли. Навіть квіти вціліли.

  Анатолий Смичик

  Анатолий Смичик

  Доброго дня! На днях потрібно було перевезти всі меблі з одного офіса в інший. Знайомив порадив звернутись в компанію СОЛЮТАМ™ так як користувався їхніми послугами для переїзду в нову квартиру і був дуже задоволенний якістю роботи. Я вирішив не шукати варіанти в інтернеті, а просто скористатись порадую знайомого за що ні разу не пожалів! Дійсно все на вищому рівні! За 4 години всі меблі(в офісі працює 10 чоловік) були зібрані, акуратно зложені зі всіма захисними матеріалами і перевезені та розставленні по місцях в новий офіс! Дякую за професіоналіз і не кусючі ціни!) Як буде потреба в перевезенні вантажу обов’язково звернусь ще раз в цю компанію!

  Mila Kruk

  Mila Kruk

  Положительные: Качество, Отношение к клиентам, Профессионализм, Цена/качество. Впервые переезжала в новую квартиру не своими силами. Выбрала Salutam по отзывам в Гугл. Это был самый комфортны из моих 7 переездов. Мне быстро перезвонили, договорились о дате негабаритные вещи я скинула в формате фото с размерами, чтобы не было сюрпризов для грузчиков (вещей было больше чем на фото, конечно же). За день до переезда логист отдельно позвонил для подтверждения времени. Вежливые, аккуратно и быстро все вынесли-занесли. Машина была большая, все итак бы влезло, можно было не мерять). Всё доехало в целости. Было приятно иметь с вами дело. Не понимаю, почему я раньше сама эти коробки таскала 😀


  Якщо у Вас залишилися питання, потрібна консультація або цікавить попередній прорахунок роботи по переїзду виставки, пишіть на пошту, в месенджери або ж набирайте за номером телефону. Завжди будемо раді допомогти.

  Чекаємо Ваших звернень та замовлення!