Переїзд архіву в Києві: допоможемо перевести архів в столиці без зайвого клопоту і за приємними цінами.

Якщо перед вашою організацією в повний зріст постає завдання перевести архів, не поспішайте шукати окремо вантажників, вантажну машину і самостійно все пакувати. Будь-яку роботу повинні робити фахівці своєї справи і перевезення архівних документів – не виняток. Мувінгова компанія «Солютам» далеко не перший рік займається перевезеннями особистого і корпоративного майна по Києву і за його межами.

І ось 3 залізобетонних аргументу в нашу користь:

 • Якість. Те, що виїхало з пункту А, обов’язково доїде до пункту Б, залишаючись на своїх місцях.
 • Швидкість. Швидше просто нікуди, якщо не знижувати якість.
 • Економія. Замовляючи кожну послугу окремо, Ви навряд чи отримаєте ціну переїзду архіву менше, ніж у нас. А з огляду на наш професіоналізм в організації процесу, то в цьому можна практично не сумніватися.

Якщо Вам потрібно перевезти архів в Києві, звертайтеся в «Солютам». Впевнені, нашою роботою Ви залишитеся задоволені!

{}

  Зв'язатись з нами X  Вартість переїзду архівного приміщення. З чого складається?

  • Кількість машин і кількість необхідних рейсів для перевезення всього архіву;
  • Необхідна вантажопідйомність транспортного засобу;
  • Обсяг перевезеного майна;
  • Необхідна кількість вантажників;
  • Кількість ящиків і пакувальних матеріалів;

  Щоб дізнатися приблизну вартість переїзду архівного відділу саме у Вашому випадку, залиште дані через контактну форму. Ми постараємося максимально швидко і точно дати потрібну інформацію.


  Схема виконання робіт


  1. Оцінка
  Оцінка майбутньої роботи, складання кошторису, укладання договору

  2. Розбирання
  Розбирання меблів, упаковка, косметичне прибирання за потребою

  3. Завантаження
  Завантаження у транспорт

  4. Перевезення
  Перевезення, доставка речей на поверх при переїзді, розпакування та збирання меблів

  5. Приймання
  Приймання роботи клієнтом

  Перевезення архіву в Києві. Що ми можемо запропонувати?

  • Маркування всіх предметів і угруповання документів згідно каталогам;
  • Упаковка архіву в коробки і пакувальні матеріали;
  • Демонтаж стелажів, розбирання меблів, будь-яких розбірних конструкцій;
  • Завантаження в автомобіль і перевезення архіву згідно необхідної черговості;
  • Розвантаження архіву, складання стелажів, меблів;

  Варто сказати, що ми можемо організувати перевезення архіву і за межі Києва по Київській області, а також в інші міста України. Це узгоджується в індивідуальному порядку.


  Про нас говорять

  Юлия Повх

  Юлия Повх

  Рекомендую. Связалась в Вайбере, скинула фото масштаба работ для оценки. Из Ирпеня в Киев с беговой дорожкой, шкафом, который нужно разбирать и огромным количеством вещей посчитали на 4000 грн. Приехали ровно в запланированное время , ровно в 10 утра. Грузчики вежливые, упаковывают быстро, с инструментами для сбора-разбора мебели, для переноса груза. В масках были. В итоге посчитали на 4-6 часов, в это время вложились, заплатила даже дешевле (!) просчета, 3500 грн. Оплата возможна и наличкой и на карту. Очень рекомендую. Небольшой нюанс – грузчики курят и даже на вещах слышно, но думаю, что это у любой компании может быть.

  BELOIL SYSTEM

  BELOIL SYSTEM

  Гарний сервіс, перевозили офіс. Нарікань немає, все гарно запаковали, доставили, розвантажили ще й занесли. Навіть квіти вціліли.

  Анатолий Смичик

  Анатолий Смичик

  Доброго дня! На днях потрібно було перевезти всі меблі з одного офіса в інший. Знайомив порадив звернутись в компанію СОЛЮТАМ™ так як користувався їхніми послугами для переїзду в нову квартиру і був дуже задоволенний якістю роботи. Я вирішив не шукати варіанти в інтернеті, а просто скористатись порадую знайомого за що ні разу не пожалів! Дійсно все на вищому рівні! За 4 години всі меблі(в офісі працює 10 чоловік) були зібрані, акуратно зложені зі всіма захисними матеріалами і перевезені та розставленні по місцях в новий офіс! Дякую за професіоналіз і не кусючі ціни!) Як буде потреба в перевезенні вантажу обов’язково звернусь ще раз в цю компанію!

  Mila Kruk

  Mila Kruk

  Положительные: Качество, Отношение к клиентам, Профессионализм, Цена/качество. Впервые переезжала в новую квартиру не своими силами. Выбрала Salutam по отзывам в Гугл. Это был самый комфортны из моих 7 переездов. Мне быстро перезвонили, договорились о дате негабаритные вещи я скинула в формате фото с размерами, чтобы не было сюрпризов для грузчиков (вещей было больше чем на фото, конечно же). За день до переезда логист отдельно позвонил для подтверждения времени. Вежливые, аккуратно и быстро все вынесли-занесли. Машина была большая, все итак бы влезло, можно было не мерять). Всё доехало в целости. Было приятно иметь с вами дело. Не понимаю, почему я раньше сама эти коробки таскала 😀


  Чому перевезти архів документів Вам варто довірити саме «Солютам»:

  • Перевозим архів «під ключ». Нам Ви можете довірити всю роботу, концентруючись на своїх завданнях. За вантажниками і водіями не потрібно стежити, контролювати, адже ми цінуємо своє ім’я і репутацію.
  • Приємні ціни на перевезення архіву. Готові посперечатися, що таку вигідну пропозицію по Києву Вам доведеться пошукати. Перевірте наші слова, запросивши прорахунок вартості переїзду архіву. Це безкоштовно.
  • Дотримання термінів і зобов’язань. Що написано пером, то не вирубаєш сокирою. Саме так ми намагаємося ставиться до своєї роботи і до підписаних документів. Якщо ми пообіцяли перевезти архів за день, значить постараємося виконати взяте замовлення в термін. Відповідальний партнер – вже добра половина успіху всього заходу.
  • Мувінг як робота, а не підробіток. Компанія «Солютам» займається перевезеннями професійно. А це означає, що наші співробітники ставляться до своїх обов’язків з усією відповідальністю. Пропажа частини майна виключена. Якщо Вам потрібен надійний переїзд архіву в Києві, звертайтеся саме в «Солютам».

  Важливо додати, що вся робота відбувається за контрактом на юр особу. Тому перевезення архіву по безналу для нас не проблема.

  Якщо у Вас залишилися якісь питання чи потрібна консультація, набирайте нас по телефону, пишіть в месенджери і форми зворотного зв’язку.

  Чекаємо Ваших звернень і заявок!