Складський переїзд в Києві та послуги зберігання вантажів на складі. Телефонуйте в Solutam

Компанія «Солютам» організовує переїзд складу, а також запропонує складське зберігання вантажів в своїх приміщеннях.

Кого може зацікавити наша пропозиція?

 • Великий бізнес. Знайшли нове місце для свого складу? Довірте перевезення професіоналам. Наші фахівці при необхідності виконають демонтаж, такелажні роботи, розбирання-збирання меблі, навантажувальні і розвантажувальні роботи. Складський переїзд буде організований з урахуванням різноманітності та особливостей типу вантажу, що перевозиться
 • Підприємці. Допоможемо здійснити переїзд магазину на склад. Ви отримаєте час для проведення ремонту або пошуку нового приміщення.
 • Жителі столиці. Перевезення речей на склад в Києві може знадобитися з різних причин. Пошук нового житла, проведення ремонтних робіт, відрядження. Зі свого боку, можемо гарантувати якісне перевезення й відповідальне зберігання майна на складі.
{}

  Зв'язатись з нами X  Що включають послуги зберігання вантажів на складі в Києві?

  • Безкоштовна оцінка переїзду, якщо роботи виконуватимемо ми. Спеціаліст визначить кількість необхідних співробітників і тип пакувального матеріалу.
  • Розбирання та збирання меблів. У складі нашої команди працюють професійні збирачі, тому Ви можете бути впевнені у збереженні своїх речей при переїзді на склад.
  • Упаковка та маркування вантажу. Від картонних коробок і Стрейч-плівок до спеціальних контейнерів – організація зберігання товарів на складі включає ряд практичних рішень.
  • Завантаження та вивантаження вантажу. Вантажні розвантажувальні роботи виконують перевірені фахівці з досвідом роботи.
  • Доставка вантажу на склад / зі складу в Києві. Хороша номенклатура вантажних машин дозволяє запропонувати Вам місткі автомобілі, обладнані системою надійної фіксації.
  • Зберігання. Складські послуги включають розміщення товарів на складі, інвентаризацію, комплектацію.

  Схема виконання робіт


  1. Оцінка
  Оцінка майбутньої роботи, складання кошторису, укладання договору

  2. Розбирання
  Розбирання меблів, упаковка, косметичне прибирання за потребою

  3. Завантаження
  Завантаження у транспорт

  4. Перевезення
  Перевезення, доставка речей на поверх при переїзді, розпакування та збирання меблів

  5. Приймання
  Приймання роботи клієнтом

  Чому в Києві Вам варто вибрати саме наші склади для зберігання?

  • У нас Ви платите за площу, яку займає Ваш вантаж. Наприклад, при замовленні боксу – доводиться оплачувати весь обсяг контейнера. З нашою ж допомогою перевезення вантажу на склад буде вигідним і зручним.
  • Оптимальний температурний режим і помірна вологість забезпечить збереження Ваших речей.
  • Велика місткість приміщень дозволить помістити вантаж будь-якого обсягу. Склади надійно охороняються.
  • Складська спецтехніка забезпечить розміщення, а також оперативну підготовку вантажу до виїзду.
  • Складські приміщення обладнані зручним з’їздом, а тому переїзд на склад проходить без затримок.

  Про нас говорять

  Юлия Повх

  Юлия Повх

  Рекомендую. Связалась в Вайбере, скинула фото масштаба работ для оценки. Из Ирпеня в Киев с беговой дорожкой, шкафом, который нужно разбирать и огромным количеством вещей посчитали на 4000 грн. Приехали ровно в запланированное время , ровно в 10 утра. Грузчики вежливые, упаковывают быстро, с инструментами для сбора-разбора мебели, для переноса груза. В масках были. В итоге посчитали на 4-6 часов, в это время вложились, заплатила даже дешевле (!) просчета, 3500 грн. Оплата возможна и наличкой и на карту. Очень рекомендую. Небольшой нюанс – грузчики курят и даже на вещах слышно, но думаю, что это у любой компании может быть.

  BELOIL SYSTEM

  BELOIL SYSTEM

  Гарний сервіс, перевозили офіс. Нарікань немає, все гарно запаковали, доставили, розвантажили ще й занесли. Навіть квіти вціліли.

  Анатолий Смичик

  Анатолий Смичик

  Доброго дня! На днях потрібно було перевезти всі меблі з одного офіса в інший. Знайомив порадив звернутись в компанію СОЛЮТАМ™ так як користувався їхніми послугами для переїзду в нову квартиру і був дуже задоволенний якістю роботи. Я вирішив не шукати варіанти в інтернеті, а просто скористатись порадую знайомого за що ні разу не пожалів! Дійсно все на вищому рівні! За 4 години всі меблі(в офісі працює 10 чоловік) були зібрані, акуратно зложені зі всіма захисними матеріалами і перевезені та розставленні по місцях в новий офіс! Дякую за професіоналіз і не кусючі ціни!) Як буде потреба в перевезенні вантажу обов’язково звернусь ще раз в цю компанію!

  Mila Kruk

  Mila Kruk

  Положительные: Качество, Отношение к клиентам, Профессионализм, Цена/качество. Впервые переезжала в новую квартиру не своими силами. Выбрала Salutam по отзывам в Гугл. Это был самый комфортны из моих 7 переездов. Мне быстро перезвонили, договорились о дате негабаритные вещи я скинула в формате фото с размерами, чтобы не было сюрпризов для грузчиков (вещей было больше чем на фото, конечно же). За день до переезда логист отдельно позвонил для подтверждения времени. Вежливые, аккуратно и быстро все вынесли-занесли. Машина была большая, все итак бы влезло, можно было не мерять). Всё доехало в целости. Было приятно иметь с вами дело. Не понимаю, почему я раньше сама эти коробки таскала 😀


  Переїзд на склад в Києві. Чому ми?

  • Помірні ціни. Вартість зберігання на складі розраховується виходячи з обсягу вантажу. Наявність власного приміщення і компактне розміщення дозволяє організувати складський переїзд недорого.
  • Термінова доставка. Наші фахівці готові здійснити переїзд на склад в максимально стислі терміни. Зателефонуйте прямо зараз – впевнені, ми зможемо домовитися про зручний для Вас час.
  • Безпечне зберігання. Наша компанія працює за договором, в якому фіксується матеріальна відповідальність. Склади обладнані системою захисту – Ваш вантаж буде під цілодобовим наглядом.
  • Зручна оплата. Оплатити зберігання вантажів Ви можете будь-яким зручним для Вас способом.
  • Комплексні послуги. Зберігання речей на складі при переїзді також включає розбирання і упаковку меблів, навантажувальні і розвантажувальні роботи, перевезення вантажу, доставку на нове місце.
  • Будь-який термін. Ви можете замовити зберігання меблів на час ремонту, доставити всі речі з квартири на випадок тривалого відрядження або перевезти техніку з магазину для подальшого продажу. Ви можете користуватися складом стільки, скільки Вам потрібно.

  Чекаємо на Ваші звернення і дзвінки!